Zielone Domki – miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi!

Zielone Domki, to miejsce, gdzie każdy członek rodziny poczuje klimat wspaniałych wakacji nad jednym z najczystszych jezior w Polsce, na łonie dziewiczej natury, w ciszy i spokoju…

Wiele możliwości wspólnego spędzenia czasu, spokojne dni i dobrze przespane noce to elementy najbardziej cenione przez naszych gości.

 

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na:

Bezpieczeństwo

Szczególną uwagę kładziemy na zapewnienie rodzinom bezpiecznego pobytu. Dlatego teren ośrodka został oświetlony, ogrodzony, monitorowany, oraz zagospodarowany w sposób zapewniający możliwość łatwego nadzorowania i obserwacji dzieci podczas swobodnej zabawy, zapewniając równocześnie rodzicom bezcenne chwile na zadbanie o siebie.

Spokój

Usytuowanie ośrodka w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej Jeziora Siecino, w otoczeniu przyrody czyni z tego miejsca wspaniałą przestrzeń dla rodzin z dziećmi, wędkarzy, nurków, oraz wszystkich, którzy kochają ciszę, spokój i wypoczynek na łonie natury. Urzekająca cisza leśnego ośrodka, doskonale uchroni rodzinę od zgiełku i hałasu.

Atrakcje

Przyjazny dzieciom plac zabaw oraz szeroka przestrzeń dedykowana rodzinnym aktywnością na świeżym powietrzu,  zapełni beztroskie chwile podczas wakacji i pozwoli na zacieśnienie więzi rodzinnych. Zielone Domki nad jeziorem Siecino to miejsce pełne atrakcji dla młodszych i starszych, które zapewnią wspaniałą zabawę i relaks bez względu na pogodę.

Aktywności

Szerokie, leśne ścieżki wokół Jeziora Siecino zachęcają fanów rowerów i spacerów. Przepiękne widoki mobilizują do aktywnego spędzania czasu, obserwacji pobliskiej zachwycającej swoją dziewiczą naturą flory i fauny. Wokół jeziora prowadzi niebieski szlak rowerowy o długości 38,9 km.

Zielone Domki to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci spędzić swój wymarzony urlop w kameralnej i spokojnej atmosferze, pełnej relaksu i odprężenia dla całej rodziny.