O NAS

Agnieszka i Bartosz Borkowscy

Agnieszka i Bartosz Borkowscy

Właściciele Zielonych Domków

 

“Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynku w niezwykle uroczych i niepowtarzalnych miejscach: w ośrodku w Ustroniu Morskim, zlokalizowanym 400 metrów od morza oraz w miejscowości Dobrosław, znajdującej się nad Jeziorem Siecino.

Klikając w wybrany link mogą się Państwo zapoznać ze szczegółami naszej oferty.
Serdecznie zapraszamy!”

Ośrodki wypoczynkowe w Ustroniu Morskim i nad Jeziorem Siecino zostały stworzone z myślą idealnego miejsca na wypoczynek i relaks, oraz szczególną dbałością o największy komfort naszych klientów.

Turyści szukający miejsca na spokojny wypoczynek na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Zielone domki to nowoczesne kompleksy wypoczynkowe, usytuowane w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniających klientom bliskość natury umilającą pobyt odwiedzających.

Domki są całoroczne! Istnieje możliwość ogrzewania elektrycznego, przez co można w nich wypoczywać przez cały rok.

Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby Państwa pobyt był pełen miłych i niezapomnianych  doznań.

Komfort

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne, pachnące czystością domki, w których poczują się Państwo komfortowo, spędzając cudowne chwile. Wyposażenie domków zostało zaplanowane z myślą o najwyższym komforcie pobytu naszych gości. Domki dostępne są na dużych, przestronnie urządzonych działkach wraz z kompleksem atrakcji umilających pobyt.

Atmosfera

Zapraszamy gości szukających kameralnej atmosfery, z dala od miejskiego zgiełku. Doskonałe położenie ośrodków, poza centrum miasta, pozwala na spędzenie urokliwych wakacji. Przyjazny i zawsze chętny do pomocy personel sprawi, że poczują się Państwo jak w domu, odpoczną od pracy i zadbają o siebie i swoją rodzinę.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych gości, przez co możesz cieszyć się spokojnym i radosnym pobytem. Teren ośrodka został oświetlony, ogrodzony, monitorowany, oraz zagospodarowany w sposób zapewniający możliwość łatwego nadzorowania i obserwacji sytuacji wokół domku, na placu zabaw oraz na parkingu.

Skorzystaj z naszej oferty!