Zielone Domki – miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi!

 

Zielone Domki, to miejsce, gdzie każdy członek rodziny poczuje klimat wspaniałych wakacji nad morzem.

Wiele możliwości wspólnego spędzenia czasu, spokojne dni i dobrze przespane noce to elementy najbardziej cenione przez naszych gości.

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na:

Bezpieczeństwo

Szczególną uwagę kładziemy na zapewnienie rodzinom bezpiecznego pobytu. Dlatego teren ośrodka został oświetlony, ogrodzony, monitorowany, oraz zagospodarowany w sposób zapewniający możliwość łatwego nadzorowania i obserwacji dzieci podczas swobodnej zabawy, zapewniając równocześnie rodzicom bezcenne chwile na zadbanie o siebie.

Spokój

Usytuowanie ośrodka w niedalekiej odległości od zejścia na plażę (ok. 400 m.) oraz centrum małego nadmorskiego i klimatycznego miasta (ok. 200 m.), pozwala na spędzanie czasu w komfortowej i spokojnej atmosferze, a równocześnie zapewnia możliwość szybkiego i swobodnego dostępu do atrakcji dostępnych w mieście. Urzekająca cisza nadmorskiego ośrodka, doskonale uchroni rodzinę od zgiełku i hałasu.

Atrakcje

Przyjazny dzieciom plac zabaw oraz szeroka przestrzeń dedykowana rodzinnym aktywnością na świeżym powietrzu,  zapełni beztroskie chwile podczas wakacji i pozwoli na zacieśnienie więzi rodzinnych. Ustronie Morskie to miejsce pełne atrakcji dla młodszych i starszych, które zapewnią wspaniałą zabawę i relaks bez względu na pogodę.

Aktywności

Dla osób, które uwielbiają wypoczynek na świeżym powietrzu mamy do dyspozycji wypożyczalnię rowerów. Na terenie Ustronia Morskiego dostępna jest szeroka sieć ścieżek rowerowych o różnym stopniu trudności, które są fantastycznym pomysłem na wspólne spędzenie czasu wolnego, oraz kontakt rodziny z naturą.

Zielone Domki to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci spędzić swój wymarzony urlop w kameralnej i spokojnej atmosferze, pełnej relaksu i odprężenia dla całej rodziny.