ATRAKCJE USTRONIA MORSKIEGO

Skorzystaj z atrakcji Ustronia Morskiego!                                                                           

Spędź cudowny czas podczas wypoczynku nad polskim morzem.

Kąpiele w morzu, odpoczynek na plaży to doznania, które będziemy wspominać przez długi czas.

Miłośnicy spacerów i podziwiania wspaniałych widoków otaczającej natury na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Zapraszamy na spacery i wycieczki rowerowe.

Ustronie Morskie doskonale jest przygotowane na miłośników jazdy na rowerze oferując szereg tras rowerowych.

Ukształtowanie terenu, oraz wspaniałe, malownicze widoki zachęcają do aktywnego wykorzystania czasu.  Po drodze można spotkać rzadkie gatunki drzew, jak np. platany czy dęby, w tym dąb Wiercisław (ponad 640 lat), plasujący się na 5 pozycji w Polsce w rankingu najstarszych dębów i pozostałości po dębie Bolesławie (ponad 800 lat).

Cudowny zapach świeżo wypieczonego chleba!

Zapraszamy do Skansenu Chleba, który mieści się przy głównej drodze prowadzącej do Kołobrzegu. Zwiedzanie skansenu jest bezpłatne.

Cudowny zapach świeżo wypieczonego chleba zachęca do degustacji chleba o różnorodnym kształcie i rodzaju, wypiekanego wg staropolskich receptur w ponad 120-letnim piecu chlebowym.

Zapraszamy na plac zabaw!

Na placu zamontowane zostały urządzenia do różnych form zabaw.

Przyjazny dzieciom plac zabaw oraz szeroka przestrzeń dedykowana rodzinnym aktywnością na świeżym powietrzu,  zapełni beztroskie chwile podczas wakacji.

Świetne urozmaicenie pobytu nad morzem.

Zapraszamy do parku linowego w Ustroniu Morskim. Różnorodne przeszkody i trasy, oraz możliwość przejechania się gokartem lub rowerem po linie, czy skok na ziemię z 11 m, zapewnią emocje dla małych i dużych. Świetna zabawa wzmacniająca kondycję i liczne ławeczki dedykowane wypoczynkowi na łonie natury to doskonałe urozmaicenie pobytu nad morzem.

Dla miłośników militariów.

Bastion wojskowy znajduje się tuż przed wjazdem do Kołobrzegu przy głównej trasie z Ustronia Morskiego. Bogata kolekcja sprzętu pancernego dostępna jest dla widzów za darmo, a zobaczyć można czołg T55, samochody pancerne, transportery opancerzone czy też pływający transporter przybrzeżny. W markecie wojskowym zaopatrzeć się można w akcesoria wojskowe i militarne.

Liczne obiekty nad morzem.

Zapraszamy do licznych atrakcji dostępnych w okolicy Zielonych Domków, takich jak najnowszej generacji Kino 7D, kryta pływalnia i kąpielisko otwarte Helios, kręgielnia Helios, Western Park, Wesołe Miasteczko, sale zabaw dla dzieci czy też przejażdżka ciuchcią i wiele, wiele innych.