REGULAMIN

Prosimy zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas rezerwacji oraz na terenie naszego ośrodka. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją przez Państwo regulaminu naszego obiektu.

 1. Rezerwacja – osobista, pisemna, telefoniczna lub e-mailowa nabiera wartości w chwili wpłacenia wymaganej przedpłaty. Zadatek wynoszący równowartość opłaty za 3 doby pobytu należy wpłacić w przeciągu 3 dni od złożenia rezerwacji. Brak przedpłaty w określonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Otrzymanie wpłaty potwierdzimy wiadomością sms lub e-mail. Należność za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym podczas rezerwacji terminem pobytu. Akceptujemy wyłącznie płatności gotówką. Potrzebę wystawienia rachunku prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu.
 1. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 1. Gość Zielonych Domków Morze & Jezioro nie ma prawa przekazywać obiektu innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił opłatę.
 1. Osoby niezameldowane w naszych obiektach mogą w nich przebywać, wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy, nie dłużej niż do godz. 22.00.
 1. Domki wynajmujemy na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.
 1. Przy zameldowaniu otrzymują Państwo klucz do drzwi wejściowych. Opłata za zgubienie klucza 50 zł.
 1. W momencie otrzymania klucza stają się Państwo gospodarzami domku. Za dodatkową opłatą domek może być posprzątany, w tym celu należy uzgodnić tę usługę z personelem.
 1. Pojazdy parkujemy wyłącznie w miejscach wskazanych podczas meldowania. Parkingi są niestrzeżone. Nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 1. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA w domkach.
 1. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00 rano.
 1. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.
 1. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się używania w domkach grzałek, kuchenek elektrycznych i podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku. Niedozwolone jest używanie otwartego ognia.
 1. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z Jego winy. Gość powinien powiadomić gospodarza o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 1. Właściciel / gospodarz może odmówić świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać niezwłocznego opuszczenia obiektu bez zwrotu uiszczonej opłaty za pobyt.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem. Życzymy udanego wypoczynku!

Agnieszka i Bartosz Borkowscy